baner otokurier

Kurierzy » Podkarpackie » Dębica » ExtraPost

Punkt przyjęć przesyłek kurierskich K-EX i OPEK | Dębica

ExtraPost

adres: Rzeszowska 36, 39-200 Dębica

Chcesz zamówić kuriera do domu i taniej niż na poczcie? Sprawdź to: tani kurier z domu (dla każdego)

Godziny pracy punktu

pon.-pt.: 9 - 17

sobota: nieczynne,

niedziela: nieczynne

Kontakt

» telefon: 146 810 404

» Strona WWW: link do strony

» Pełny cennik: link do cennika

Przesyłki doręcza kurier:

K-EX OPEK DHL

Opis, uwagi, cennik paczek, ofert usług kurierskich:


WSZYSTKO DLA NAS JEST MOŻLIWE!
Paczki, palety, spedycja, import, eksport, przesyłki krajowe i zagraniczne – to nasza specjalność. Do tej pory w ramach działalności naszej firmy wysłaliśmy kilkadziesiąt tysięcy przesyłek – wiemy jak to robić sprawnie i na czas! ExtraPost specjalizuje się w obsłudze klientów detalicznych oraz firmowych w zakresie wszystkich możliwych przesyłek – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jesteśmy alternatywą dla Poczty w Twoim mieście!

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWE USŁUGI!
ExtraPost to dzieło osób pełnych pasji, zaangażowania i stawiających na pełen profesjonalizm. W Biurze Obsługi Klienta inwestujemy w ludzi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem potrafią kompleksowo zadbać o potrzeby klienta.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI!
Ponadto współpracujemy z wiodącymi firmami na dynamicznie rozwijającym się rynku usług kurierskich i spedycyjnych. Współpraca z ExtraPost to zróżnicowani dostawcy usług, pełna elastyczność kosztowa, a także obniżka długofalowych kosztów obsług.

STAWIAMY NA KLIENTA!
Najważniejszy jest dla nas klient oraz jego pełna satysfakcja z dokonanych przez nas usług. Nasi klienci detaliczni mogą liczyć na pomoc ze strony Specjalistów w Biurze Obsługi Klienta, natomiast klienci biznesowi mają do dyspozycji dedykowanych opiekunów handlowych, którzy służą im swoim wsparciem.


wyświetleń Punktu: 4909

Reklama serwisu do zamawiania kurierów:

zamow kuriera

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę