baner otokurier

Kurierzy » Dolnośląskie » Milicz » KURIER MILICZ GoodPak Damian Tomczyk

Punkt przyjęć przesyłek kurierskich DHL i OPEK | Milicz

KURIER MILICZ GoodPak Damian Tomczyk

adres: Osadnicza 8, 56-300 Milicz

uwagi: plać firm (m.i. firma ROL-BUD)

Chcesz zamówić kuriera do domu i taniej niż na poczcie? Sprawdź to: tani kurier z domu (dla każdego)

Godziny pracy punktu

pon.-pt.: 09 - 17

sobota: nieczynne,

niedziela: nieczynne

Kontakt

» telefon: 721 300 420

» Strona WWW: link do strony

» Pełny cennik: link do cennika

Przesyłki doręcza kurier:

DHL OPEK Siódemka

Opis, uwagi, cennik paczek, ofert usług kurierskich:


GoodPak Damian Tomczyk to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca przede wszystkim Usługi - Przesyłki KURIERSKIE, a także oferujemy sprzedaża detaliczna i hurtową wszelkiego rodzaju artykułów Opakowaniowych, które są potrzebne do zabezpieczania przesyłek, ładunków itp. np. podczas transportu.

Nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany i zawiera m.in.: taśmy pakowe, taśmy ostrzegawcze, taśmy z nadrukiem, opakowania kartonowe, folię stetch, etykiety samoprzylepne, folie bąbelkowe, wypełniacze pustych przestrzeni, papier ksero, koperty biurowe, koperty bąbelkowe, rozszerzane RBD, papier pakowy, palety euro.

Głównym celem firmy jest zaopatrzenie naszego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego we wszystko, czego potrzebuje w jednym miejscu, a tym miejscem jest firma GoodPak.
Staramy się tak dobierać asortyment zwracając przy tym na szczególną uwagę na jakość produktu, natomiast drugorzędnym naszym celem jest cena, chociaż jest również brana pod uwagę przy wyborze asortymentu. Wiemy, iż stwierdzenie: "im lepsza jakość, tym wyższa cena" ma bardzo duże odzwierciedlenie na rynku Polskim, to dlatego też staramy się pozyskiwać dostawców również z rynków innych krajów. Jednakże nasi dostawcy krajowi dysponują bardzo wysoką jakością towaru i w związku tym pozyskaliśmy ogromną rzeszę zadowolonych klientów z naszych usług.
Największą radość sprawia nam, to kiedy klient wraca do nas ponownie, z zamiarem zrobienia kolejnych zakupów twierdząc, że ma pewność zakupu wyoskiej jakości towaru w przystępnej cenie i obdarza nas swoim zaufaniem, uważając nas za solidnego partnera w interesach.
Dlatego i TY możesz zostać naszym klientem i być naszym partnerem w interesach, a my obiecujemy, iż ze swojej strony nie zawiedziemy Twojego zaufania.

wyświetleń Punktu: 4590

Reklama serwisu do zamawiania kurierów:

zamow kuriera

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę