baner otokurier

Kurierzy » Śląskie » Siewierz » Ship Center Siewierz

Punkt przyjęć przesyłek kurierskich INPOST i DPD | Siewierz

Ship Center Siewierz

adres: bytomska 57, 42-470 Siewierz

Chcesz zamówić kuriera do domu i taniej niż na poczcie? Sprawdź to: tani kurier z domu (dla każdego)

Godziny pracy punktu

pon.-pt.: 9:00 - 18:00

sobota: nieczynne,

niedziela: nieczynne

Kontakt

» telefon: 530795786

» Strona WWW: link do strony

» Pełny cennik: ---

Przesyłki doręcza kurier:

INPOST DPD UPS

Opis, uwagi, cennik paczek, ofert usług kurierskich:


Najlepszy i tani kurier online – poznaj Ship Center
Ceny niektórych przesyłek kurierskich przyprawiają Cię o zawrót głowy?
Zamawianie kuriera nie musi jednak wiązać się ze stresem i oczekiwaniem na rachunek za usługi opiewający na spore kwoty.

Nasza firma Ship Center powstała w 2013 r. w Katowicach, od samego początku wyróżniając się interesującą ofertą aż 12 firm, dopasowaną do potrzeb rynku.
Proponujemy najtańsze przesyłki w branży, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. W ciągu kilku lat intensywnej działalności udało nam się otworzyć 85 prężnie działających oddziałów na terenie całej Polski. Przykładamy wielką wagę zarówno do wysokiej jakości usług, jak i atrakcyjnych cen. Dzięki nam “tani kurier” to usługa funkcjonująca w takich miastach jak m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, czy Gdynia.
Zamów kuriera z Ship Center
Bardzo cenimy sobie przystępność usług Ship Center. Nasza strona internetowa w prosty sposób podpowie Ci: “Jak zamówić kuriera?”, a także wskaże przykładowo, jak cenowo wygląda wysyłka za pobraniem.
Znajdziesz tu wszelkie potrzebne informacje, również te dotyczące oferty. Proponujemy przesyłki paletowe, pocztowe, zagraniczne i krajowe.
To, co wyróżnia nas na tle innych firm kurierskich to atrakcyjny i przejrzysty cennik. Dzięki nam Twoja paczka do Anglii, Niemiec, czy USA zostanie nadana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a co więcej, nie nadweręży Twojego budżetu.
Oczywiście, jako w pełni profesjonalna firma kurierska umożliwiamy Ci skorzystanie z takiego udogodnienia jak śledzenie przesyłek.
Sprawia to, że w każdym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja paczka zagraniczna lub krajowa i zawsze trzymać rękę na pulsie. Ship Center to solidny partner i tani kurier.
Tanie przesyłki kurierskie i nie tylko
Oferujemy nie tylko najtańsze przesyłki na rynku. Ship Center to również sieć punktów, świadczących usługi: poligraficzne, drukarskie, stemplarskie oraz możliwość rejestracji firmy i realizacji innowacyjnych wydruków 3D.
Jako dynamicznie rozwijająca się firma poszukujemy również nowych partnerów franczyzowych, którzy poprowadzą własną placówkę Ship Center w swoim mieście. Przesyłki kurierskie to obecnie biznes stwarzający ogromne możliwości rozwoju.


wyświetleń Punktu: 395

Reklama serwisu do zamawiania kurierów:

zamow kuriera

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę