baner otokurier

Kurierzy » Dolnośląskie » Wrocław » Mail Boxes Etc

Punkt przyjęć przesyłek kurierskich UPS | Wrocław

Mail Boxes Etc

adres: Jedności Narodowej 79, 50-262 Wrocław

dzielnica: Śródmieście

Chcesz zamówić kuriera do domu i taniej niż na poczcie? Sprawdź to: tani kurier z domu (dla każdego)

Godziny pracy punktu

pon.-pt.: 9 - 18

sobota: nieczynne,

niedziela: nieczynne

Kontakt

» telefon: 71 349 22 35

» Strona WWW: link do strony

» Pełny cennik: link do cennika

Przesyłki doręcza kurier:

UPS

Opis, uwagi, cennik paczek, ofert usług kurierskich:MBE Wrocław
Jeżeli szukasz usług kurierskich i pocztowych o zasięgu lokalnym, krajowym bądź międzynarodowym; oczekujesz dostosowania pakietu profesjonalnych usług do Twojego wirtualnego biura, wynajmu skrytki adresowej lub skrytki biznesowej, drukowania, kopiowania i oprawy dokumentów, możesz zaufać ekspertom z Mail Boxes Etc.®

Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych, jednorazowych i potrzebujących kompletnego pakietu usług, jesteśmy tu by służyć pomocą. Nasze specjalistyczne usługi dostosowywane są dla potrzeb studentów, przedstawicieli handlowych, małych przedsiębiorstw, osób kupujących lub sprzedających za pośrednictwem internetowych serwisów aukcyjnych (np. Allegro, eBay). Niezależnie od Twoich wymagań, z przyjemnością dostosujemy nasze usługi także dla Ciebie.

Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów oraz wiążących się z nimi wyzwaniom, pomożemy Ci zrobić więcej, oszczędzając czas i pieniądze. Mail Boxes Etc.® oferuje firmom i konsumentom szeroki asortyment usług i produktów biurowych dostępnych w jednym miejscu.

Największa na świecie sieć franczyzowa w branży usług dla biznesu Mail Boxes Etc. powstała w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie światowa sieć liczy ok. 6 tys. punktów zlokalizowanych w 58 krajach, z czego ok. tysiąc punktów działa w Europie. Jesteśmy jednym z takich punktów należącym do sieci MBE w Polsce. Za rozwój sieci w Polsce odpowiada Parta, sp. z o.o., która jest tutaj właścicielem licencji Master MBE.

Wszystkie usługi kurierskie zlecone w polskich placówkach MBE realizuje UPS Polska Sp. z o.o. oferując niższe stawki za wysyłki w porównaniu z indywidualną obsługą przez kuriera.


wyświetleń Punktu: 7883

Reklama serwisu do zamawiania kurierów:

zamow kuriera

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę