baner otokurier

Kurierzy » Lubuskie » Wschowa » TuWysyłamWschowa

Punkt przyjęć przesyłek kurierskich DHL i UPS | Wschowa

TuWysyłamWschowa

adres: Wolsztyńska 19, 67-400 Wschowa

uwagi: Pawilon TuWysyłam

Chcesz zamówić kuriera do domu i taniej niż na poczcie? Sprawdź to: tani kurier z domu (dla każdego)

Godziny pracy punktu

pon.-pt.: 9:00 - 17:00

sobota: nieczynne,

niedziela: nieczynne

Kontakt

» telefon: 501979711

» Strona WWW: link do strony

» Pełny cennik: ---

Przesyłki doręcza kurier:

DHL UPS DPD

Opis, uwagi, cennik paczek, ofert usług kurierskich:


Doświadczona firma kurierska TuWysyłamWschowa może zapewnić pewność bezpieczeństwa przesyłki, czyli to, czego wszyscy niezmiennie szukamy podczas wysyłania swoich produktów. Dzięki atrakcyjnemu cennikowi przesyłek kurierskich i profesjonalizmowi współpracujących z nami kurierów możemy gwarantować klientom najwyższą jakość usług. Jesteśmy w stanie podjąć się zamówienia na transport niemal dowolnych przesyłek zarówno tych najzwyklejszych, jak i bardziej wyrafinowanych, o których mowa poniżej.

Wysyłka ważnych dokumentów
Za pomocą kuriera mogą być bezpiecznie wysyłane przekazy takie jak:

-dokumenty prawne
-umowa
-przetarg handlowy

Jeśli do przesyłki wykorzystywany jest doświadczony i profesjonalny kurier, nadawca może spać spokojnie, wiedząc, że firma kurierska wszystkim się zajmie i nic się nie zgubi, ani nie ulegnie uszkodzeniu, nawet w przypadku przesyłki na paletach. Stawiając na nasze tanie przesyłki kurierskie, mogą Państwo pewni, że usługi będą zrealizowane bezpiecznie i zawsze na czas.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i renomą, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wszelkie przesyłki były transportowane w najlepszy możliwy sposób. Nasze usługi są doskonałą okazją zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, które wysyłają swoje produkty. Gwarantujemy, że wszystkie przesyłki traktujemy z jak największą dbałością, większą niż ta, jaką otrzymaliby Państwo, jeśli do Waszej przesyłki zastosowano by tradycyjne metody dostawy.

Dzięki współpracy z najważniejszymi polskimi firmami kurierskimi, do których należą DPD, UPS, Pocztex, K-EX, FedEx czy DHL, możemy podjąć się dostarczenia zarówno krajowych, jak i międzynarodowych przesyłek

Gwarantujemy klientom korzystne warunki oraz przejrzyste zasady współpracy. Oferujemy niską cenę naszych usług kurierskich oraz minimum formalności związanych z nadaniem przesyłki.

Wysyłamy części samochodowe już od 50 złotych!!!

wyświetleń Punktu: 1298

Reklama serwisu do zamawiania kurierów:

zamow kuriera

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę